پپشتیبانی سایت بهارسئو

:: علت نیاز ما به پشتیبان سایت ::

اگر شما میخواهید در زمینه خودتان با رقبا رقابت داشته باشید و در بستر اینترنت داشتن پشتیبان لازمه کار می‌باشد زیرا زمانی که سایتی در اختیار دارید و علم و مهارت کافی برای اداره و مدیریت آن ندارید ضرری جبران ناپذیر به شما وارد شده و همچنین تمام زحماتی که برای سایت خود کشیده بودید به یکباره به هیچ تبدیل خواهد شد. حال تیم بهارسئو به راحتی میتواند مشکلات شما را برطرف کند و به صورت پشتیبان در کنارشما باشد. بهارمن با داشتن سابقه چندین ساله در این حرفه با مشکلات متعددی روبرو بوده و توانسته با موفقیت این چالش ها را پشت سر بگذارد.

دریافت مشاوره

مشاوره یکی از بهترین راه‌ها برای درک و فهم متقابل و افزایش سطح علمی و ارائه‌ راهنمایی برای حل مسائل به کار می‌رود. پس اگر میتوانیم به حل مشکلتان کمک کنیم میتوانید با ما تماس بگیرید.

فرم ارتباط با ما

خدمات پشتیبانی

امنیت

 استفاده از روش‌های روز جهت ایجاد و افزایش پروتکل‌های امنیتی 

سرعت

بهبود و مشاهده ساختار سایت، بهینه سازی کد، تصاویر و… در نتیجه افزایش سرعت و ترافیک سایت شما

سئو

با بکارگیری تکنیک ها و الگوریتم های خود در سئو تکنیکال، داخلی، محلی و خارجی بازدید سایت خود را چند برابر کنید

عیب یابی

بحث اصلی برای حل مشکلات پیداکردن علت آن است و ما این کار را به صورت تخصصی انجام میدهیم

رفع خطاها

مجموعه بهارسئو با بهره‌وری از کادری با دانش بالا آماده روبرویی با هر مشکلی در سایت شماست چرا که تجربه خوبی در این زمینه دارد.

بک آپ گیری

عدم مسئولیت پذیری میزبان ها در زمینه بک آپ گیری باعث پدیدار شدن مشکلات عدیده‌ای می‌شود.

پایش روند کلی

پایش وضعیت سایت به صورت کلی و جزئی و پیدا کردن مشکلات و موانع پیشرفت سایت شما و رفع آن به طور کلی

ریدیزاین

سفارشی سازی و ریدیزتین سایت شما به طور کاربر پسند و با تجربه کاربری بسیار بالا بل‌أخص، در زمینه کاری شما

شرح وظایف پشتیبانی توسط بهارسئو

بروزرسانی

عدم به روزرسانی محتویات سایت جمله قالب و افزونه‌ها بسیار بسیار کار خطرناکی‌ست چرا که راه را برای افراد سوء استفاده گر ها باز گذاشته اید تا به راحتی به سایت شما نفوذ کرده و به دیتابیس شما دسترسی پیدا کنند.

آپدیت کردن

بهینه سازی

بهبود عملکرد

بهینه سازی و نگهداری سایت به صورت بهینه مهم است و بهینه نبودن کد های یک قالب و  تصاویر استفاده شده در آن روی سرعت تاثیر مستقیم دارد و  رعایت این نکات برای رتبه گیری و کاربر بسیار حائز اهمیت است.

با رعایت اصول سئو سایت در زمینه های مختلف از جمله زمینه های گفته شده در بخش فوق بازدید، ترافیک و نرخ تبدیل بازدیدکنندگان شما را به شکل بسیار حرفه‌ای بالا خواهیم برد.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید وبسایت

استراتژی های موفق

ما با استفاده از کارشناسان متخصص در حوزه تبلیغات و فروش به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از استراتژی‌های ظریف به کسب و کار شما رونق ببخشیم و به برندی مشهور تبدیل کنیم.

ایجاد استراتژی موفق

سوالات متداول

داشتن پشتیبان خوب مانند داشتن کوهی پشتتان است و خیالتان را از روبرو شدن با مشکلات پیش رو در این زمینه آسوده می‌سازد تا درصورت وجود هر مشکلی سریع با مطلع کردن او تا مشکل را برطرف کند.

پلن های بهارمن از 6 ماهه شروع شده و تا 24 ماهه ادامه دار میباشد و هزینه آن نیز وابسته به معیار هایی میباشد که با گرفتن ارتباط میتوانید از آن ممطلع بشوید.

برای مطلع شدن از این موضوع باید به مطالبی همچون نوع سایت ، نوع cms استفاده شده و … شما باتماس با مجموعه میتوانید درباره این موضوع و دریافت مشاوره با کارشناسان مان تماس بگیرید.

بهارمن به شما از همه لهاظ  اطمینان میدهد که میتواند در رسیدن شما به هدف مورد نظرتان کمک کند. موارد مذکور در قرار ذکر شده و به آن متعهد بوده و در صورت نارضایتی و عدم تحقق میتوانید از بند خسارت بهرمند شوید.😊

پشیتبانی بهارسئو

اگر جواب سوال هاتون رو نگرفتید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی بهارسئو