رفع خطاهای سرچ کنسول

گوگل سرچ کنسول سرویسی است که گوگل در آن به شما کمک میکند تا با رفع خطاهای سرچ کنسول سایتی با استاندارد بین‌المللی داشته باشید و نزد کاربران اعتبار خود را افزایش دهید.

دریافت مشاوره

مشاوره یکی از بهترین راه‌ها برای درک و فهم متقابل و افزایش سطح علمی و ارائه‌ راهنمایی برای حل مسائل به کار می‌رود. پس اگر میتوانیم به حل مشکلتان کمک کنیم میتوانید با ما تماس بگیرید.

فرم ارتباط با ما

رفع ایرادات سرچ کنسول

خزنده های گوگل

بررسی مشکلات اعلام شده درمورد صفحات و سایت توسط کرولر های گوگل 

نقشه سایت

بررسی و درصورت نیاز بهبود نقشه سایت برای به مشکل نخوردن ربات های گوگل

Core Web Vitals

بهبود مشکلات اعلامی توسط سرچ کنسول در قسمت کور وب ویتالز

AMP

بررسی عملکرد سایت شما روی حالت موبایل و رفع مشکلات موجود در آن

معیار های امنیت

فعال سازی معیارهای استاندارد امنیتی برای سایت شما و کسب نتیجه عالی در سرچ کنسول

نمونه ای از خطاها و رفع آن

همانطور که میدانید سرچ کنسول رابط بین گوگل و دولوپر های سایت میباشد. این به این معناست که او شما را راهنمایی میکند تا بتوانید بهترین نتیجه و بهره‌ وری را از سایتتان ببرید. شاید بپرسید که گوگل به چه علت باید این کار را انجام دهد و پاسخ این است که با پیشرفت شما او (گوگل) هم در اوج میماند. حال که او در حال راهنمایی شماست و مشکلات سایت شما را به شما بیان میکند شما باید در پی رفع آن باشید . اگر خودتان علم این را دارید که میتوانید این مشکلات را برطرف کنید و اگر نه باید به دنبال شخص یا مجموعه‌ایی باشید تا بتوانند شما را در مسیر رشد نگاه داری کرده و به آن قدرت ببخشند. مجموعه بهارمن با داشتن کادری مجرب و خبره در تلاشند تا همیشه سطح علم خود را به روز کرده و به برطرف کردن مشکلات بپردازند.

پشیتبانی بهارسئو

اگر جواب سوال هاتون رو نگرفتید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی بهارسئو